تازه های هنر و موسیقی ایران و جهان

آلبوم جدید گروه Seether منتشر شد.

آلبوم «Si Vis Pacem, Para Bellum» ، هشتمین رکورد گروه متال آفریقای جنوبی Seether میباشد که در تاریخ 28 اگست 2020 به صورت رسمی منتشر شد.نام آلبوم که به زبان لاتین میباشد، به معنای «اگر به دنبال صلح هستی، برای جنگ آماده شو»، است.این رکورد اولین آلبومی است که «کوری لوئری»، به عنوان تازه ترین عضو گروه در آن حضور دارد.

 سایت Sonic Prespective :

قدرت صداسازی و شفافیت وکال در این آلبوم بالاست. به عنوان مثال آهنگ “Bruised and Bloodied” یک نمونه موفق از قدرت و توانایی های بیسیست گروه یعنی «دیل استوارت» میباشد. کلیات آلبوم هم از گذشته و ساختار اصلی گروه فاصله نگرفته است.

 سایت Metalwani :

با امتیاز بالای 8 از 10 نوشت :

اگرچه که بسیاری از آهنگ های این همیشه در ذهن ها باقی مانده، ولی برخی قطعات این رکورد ممکن است خیلی زود فراموش بشنوند، با همه اینها چه خوب چه بد ، یک رکورد را میتوان یک کار خالص و از صمیم قلب دانست که انرژی آن مستقیما وارد DNA شما میشود.

 مجله Kerrang :

با امتیاز پایین 2 از 5 نوشت : علی رغم تلاش اعضای گروه، باز هم نتوانستند با این آلبوم، کاری که سال 2003 انجام دادند، تکرار کنند. با توجه به اسم آلبوم ، اگر Seether با این آلبوم خالی از احساس و انگیزه بخواهد به جنگ برود، مطمئنا بازنده خواهد بود.

 سایت Sputnik Music :

با امتیاز 4 از 5 نوشت : شاید این آلبوم یک رکورد فوق العاده نباشد ، ولی از لحاظ کیفی و ساختاری نسبت به کارهای قبلی شان پیشرفت بسیار بالایی داشته اند.  در واقع کل آلبوم روی هدف خود متمرکز است.

برای دانلود این آلبوم می توانید به ربات تلگرام ما مراجعه نمایید:

t.me/rockforte_bot

 

آلبوم تصاویر
نویسنده : راک فورتِ
سایر خبرها
...

آلبوم جدید John Petrucci

در روزهایی که "Dream Theater" در سکوت به سر می‌برد بهترین خبری که می‌تواند طرفداران گروه را شاد کند انتشار آلبوم سولو "جان پتروچی" است؛ و این خبر با …

بیشتر

...

آلبوم جدید گروه Seether منتشر شد.

آلبوم «Si Vis Pacem, Para Bellum» ، هشتمین رکورد گروه متال آفریقای جنوبی Seether میباشد که در تاریخ 28 اگست 2020 به صورت رسمی منتشر شد.نام آلبوم که ب…

بیشتر

...

اجرای لایو گروه بهیموث

نرگال خطاب به نوازندگان و موسیقیدانان :" با این شرایط بیماری ، شما میتونید مثل بچه ها گریه کنید یا اینکه کارتون رو درست انجام بدید!"

بیشتر

آرشیو خبر
...

آلبوم جدید گروه ColdPlay منتشر شد

چند روز پیش آلبوم جدید گروه آلترنیتیو ColdPlay با نام Everyday Life منتشر شد

بیشتر

...

اندیشه هژبر

مراسم رونمایی از آلبوم جدید اندیشه هژبر با حضور مردم

بیشتر

...

کالیبر بند

سمپل آلبوم کالیبر بند به‌نام ‏ The Storm Insdie

بیشتر

دیدگاه شما