تازه های هنر و موسیقی ایران و جهان

عشق و عاشقی «راجر واترز» در سن 78 سالگی

«راجر واترز»، موزیسین نام آشنا و پر سر و صدای گروه «Pink Floyd»، امروز به صورت رسمی با «Kamilah Chavis»، ازدواج کرد.

«واترز» سال 1969 با دوست دوران کودکی اش «Judith Trim» ازدواج نمود، ولی این دو سال 1975 از هم جدا شدند؛ «Juduth»، سال 2001 از دنیا رفت.زن دوم «واترز»، «Carolyne Christie» بود که البته این زندگی مشترک هم تا سال 1992 دوام آورد.مدتی بعد، «واترز» با «Priscilla Phillips» آشنا شد و حاصل ازدواج آنها یک پسر به نام «Jack» بود. ازدواجی که سال 2001 به طلاق انجامید.«واترز» پس از آن نزدیک به 10 سال مجرد بود تا اینکه سال 2012 با «Laurie Durning» (بازیگر) ازدواج کرد و البته این ازدواج هم سرانجامی نداشت و این دو سال 2015 از یکدیگر جدا شدند. اختلاف این دو نفر باعث شکل گیری پرونده ای در دادگاه شد که در آن «Laurie» از «Roger» درخواست کرده که ساعت رولکس 35 هزاری دلاری را به او پس دهد.

اما ظاهر «راجر واترز» که در زندگی شخصی اش با فراز و نشیب های زیادی روبرو شده،  این بار در سن 78 سالگی عشق حقیقی اش را پیدا کرده است؛ او در توئیتر خود با انتشار تصاویری از مراسم خصوصی ازدواجش نوشت :

I’m so happy, finally a keeper.

آلبوم تصاویر
نویسنده : Rock Magazine
سایر خبرها
...

دومین کنسرت آنلاین بهیموث!

گروه به مناسبت 30 سالگی فعالیت خود ، در روز هالووین با پخش آنلاین این اجرا جشنی برپا می کند . گفته می شود این اجرا دیسکوگرافی گروه را در بر میگیرد.

بیشتر

...

آلبوم جدید "کارلوس سانتانا" منتشر شد!

کارلوس سانتانا گیتاریست پر‌آوازه لاتین روز گذشته آلبوم استودیویی جدید خود به نام " Blessings And Miracles" را منتشر کرد.از جمله هنرمندان مهمان در این…

بیشتر

...

آلبوم جدید گروه «Rammstein»

آلبوم جدید گروه «Rammstein»، در سال 2022 منتشر خواهد شد.

بیشتر

آرشیو خبر
...

گروه "Empyrium" با انتشار سینگل جدیدی بازگشت!

گروه "Empyrium" با انتشار سینگل جدیدی بازگشت! گروه دوم متال آلمانی Empyrium که طرفداران بسیاری در ایران دارد امروز با انتشار یک سینگل جدید بعد از مدتی طولانی بازگشت و خب

بیشتر

...

آلبوم جدید گروه ColdPlay منتشر شد

چند روز پیش آلبوم جدید گروه آلترنیتیو ColdPlay با نام Everyday Life منتشر شد

بیشتر

...

اندیشه هژبر

مراسم رونمایی از آلبوم جدید اندیشه هژبر با حضور مردم

بیشتر

دیدگاه شما