تازه های هنر و موسیقی ایران و جهان

دعوای آنلاین «Corey Taylor» و «MGK»

رپر معروف «Machine Gun Kelly» که سال  های اخیر به خاطر تغییر سبک و همکاری اش با برخی موزیسین های راک مشهور شده و همچنین در برخی کنسرت های راک و متال هم حضور دارد،  در اظهار نظر جدیدی ، اعضای «Slipknot» را افراد 50 ساله مسنی خواند که ماسک های عجیب میزنند.این اظهار نظر از فردی مطرح شده است که خودش در مراسمی، زبانش را بدون دلیل خاصی به رنگ سیاه در آورده بود. ولی ماسک زدن اعضای «Slipknot» را حرکتی عجیب میخواند.

ظاهرا قرار بوده که «Corey Taylor» در یکی از قطعات آلبوم آخر این موزیسین ، با او همکاری کند که نهایتا این اتفاق رخ نداده است.روز یکشنبه این هفته ، 19 سپتامبر ، «Slipknot» و «MGK» ، هر دو اجرای جداگانه ای در فستیوال «Riot Fest» داشتند که در این بین «MGK» به تماشاگران گفت :هی، میخواین بدونید از اینکه چه کاری رو انجام نمیدم، خیلی خوشحالم ؟! اینکه یه آدم 50 ساله باشم و با ماسک عجیبم رو این استیج اجرا کنم؛ واقعا مزخرفه.در بخشی از اجرایش او فریاد زد : چرا غ ها رو روشن کنید، بزارید ببینم کی تصمیم گرفته به جای یه سری آدم عجیب و مسن با ماسک ، بیاد رو استیج ؟!

«کالسن بیکر» (MGK)، مدتی قبل هم توئیتی در مورد «Corey Taylor» نوشته بود :

«کوری» یه verse برای یکی از آهنگ های آلبوم من نوشت، اون قدر افتضاح بود که استفاده اش نکردم.این در حالی است که این موزیسین و «Travis Barker» در یکی از ایمیل هایشان، نظر کاملا مثبتی روی کار «Taylor» داشتند.

«کوری» در پاسخ به این صحبت گفت :

من آهنگی ننوشتم، چون دوست ندارم مردم برای من چیزی رو تعیین کنن؛ بهشون گفتنم نه؛«تیلور» همچنین اسکرین شاتی از مصاحبه خود با «Barker» (درامر گروه Blink-182 و همکار «MGK») منتشر نمود که در آن «کوری تیلور» میگوید :

سلام، ببخش نتونستم به تماست پاسخ بدم؛ من ایده هاتون رو دیدم، بخوام صادق باشم، فکر نمیکنم آدم مناسبی برای این کار باشم؛ هیچ مسئله شخصی این وسط نیست، فقط فکر میکنم «MGK» دنبال آدم دیگه ای برای این آهنگ باشه؛ همه چیزش خوبه، براتون آرزوی موفقیت میکنم؛ امیدوارم این مسئله رو درک کنید؛ اگه طور دیگه ای میتونم بهتون کمک کنم، حتما من رو در جریان بزارید. آروزی بهترین ها رو براتون دارم.

از طرفی اوایل ماه فوریه «Corey Taylor»، در مصاحبه ای گفته بود :

بزارید صادقانه بگم، واقعا از همه چی راک مدرن متنفرم. از آرتیست هایی که تو یه ژانر شکست خوردن و تصمیم گرفتن برن سراغ راک، متنفرم. به نظرم خودش میدونه در مورد کی دارم حرف میزنم.با کنار هم گذاشتن این مصاحبه ها، حالا میتوان دید که آن زمان منظور «Taylor» از آرتیست های جدید چه کسی بوده است.

آلبوم تصاویر
نویسنده : Rock Magazine
سایر خبرها
...

دومین کنسرت آنلاین بهیموث!

گروه به مناسبت 30 سالگی فعالیت خود ، در روز هالووین با پخش آنلاین این اجرا جشنی برپا می کند . گفته می شود این اجرا دیسکوگرافی گروه را در بر میگیرد.

بیشتر

...

دعوای آنلاین «Corey Taylor» و «MGK»

دعوای آنلاین «Corey Taylor» و «MGK» / «اسلیپنات»، یه سری آدم 50 ساله با ماسک های عجیب !

بیشتر

...

آلبوم جدید "کارلوس سانتانا" منتشر شد!

کارلوس سانتانا گیتاریست پر‌آوازه لاتین روز گذشته آلبوم استودیویی جدید خود به نام " Blessings And Miracles" را منتشر کرد.از جمله هنرمندان مهمان در این…

بیشتر

آرشیو خبر
...

گروه "Empyrium" با انتشار سینگل جدیدی بازگشت!

گروه "Empyrium" با انتشار سینگل جدیدی بازگشت! گروه دوم متال آلمانی Empyrium که طرفداران بسیاری در ایران دارد امروز با انتشار یک سینگل جدید بعد از مدتی طولانی بازگشت و خب

بیشتر

...

آلبوم جدید گروه ColdPlay منتشر شد

چند روز پیش آلبوم جدید گروه آلترنیتیو ColdPlay با نام Everyday Life منتشر شد

بیشتر

...

اندیشه هژبر

مراسم رونمایی از آلبوم جدید اندیشه هژبر با حضور مردم

بیشتر

دیدگاه شما