تازه های هنر و موسیقی ایران و جهان

شکایت جدید علیه «منسن» توسط بازیگر سریال «Game Of Thrones» !

شکایت جدید علیه «منسن» توسط بازیگر سریال «Game Of Thrones» !

ماه فوریه امسال ، «Esme Bianco» بازیگر نقش «Ros» در سریال معروف «Game of Thrones» به همراه چند زن دیگر جز افرادی بود که اتهاماتی مبنی بر اذیت و آزار جنسی علیه «مرلین منسن» مطرح کردند.حالا این بازیگر ، با تشکیل پرونده، شکایت قانونی خود علیه «منسن» را به دادگاه ارائه کرد.«بیانکو» مدعی شده که «مرلین منسن» به او مواد میداد، وی را مورد شکنجه قرار داده و به او تجاوز کرده است.

«بیانکو» :

من از طریق پارتنر سابق «مرلین» باهاش آشنا شدم؛ بعد از طلاقش در سال 2007، «مرلین» سعی کرد به من نزدیک بشه؛ سال 2009 برای ضبط یک موزیک ویدیو به لس آنجلس رفتم.اون از من میخواست تا هفت روز هفته 24 ساعته پیشش باشم. به من الکل و مواد میداد و تهدیدهای خشونت آمیز میکرد. «مرلین» در طول رابطه مون سعی میکرد همیشه من رو کنترل کنه؛ با اینکه جدا زندگی میکردیم، ولی من رو قانع کرد به لس آنجلس بیام تا بتونه در زمینه کاری و فیلم بهم کمک کنه.

«مرلین» در آپارتمانش ، مدام فیلم های با محتوای مستهجن و خشن تماشا میکرد و به صورت لفظی من رو مورد تهدید قرار میداد که در مورد این رفتارها حرفی نزنم.من احساس زندانی بودن داشتم. هر موقع که دلش میخواست باید میرفتم و میومدم. وقتی میخواستم به خانواده ام زنگ بزنم ، داخل کمد قایم میشدم.یک فوریه ، بعد از طرح ادعاهایی توسط «Evan Rachel Wood»، بازیگر سریال «West World»، موجی از شکایت ها و اتهامات علیه «منسن» شکل گرفت.به موجب همین قضیه، شرکت پخش و مدیر برنامه 25 ساله اش ، همکاری شان را با «منسن» قطع کردند.همچنین او از دو برنامه تلویزیونی کنار گذاشته شد.

در طول این مدت، وی فقط با یک پست اینستاگرامی، ادعاهای وارده را بی اساس دانست و این مسئله را مطرح کرد که تمام روابط اش با رضایت کامل طرفین بوده.پرونده «مرلین منسن»، همچنان توسط پلیس در دست تحقیقات میباشد.

Source : TMZ

 

آلبوم تصاویر
نویسنده : RockMag
سایر خبرها
...

راجر واترز در مصاحبه ایی عنوان کرد

« من بخشی از پروژه مزخرف تو نخواهم بود، «زاکربرگ» !

بیشتر

...

منتظر آلبوم جدید SlipKnot باشید

آلبوم جدید گروه «Slipknot»، تا اواخر ماه جولای آماده میشود.

بیشتر

...

موزیک جدید گروه Mayhem منتشر شد

جدیدترین موزیک از گروه بلک متال Mayhem منتشر شد.. این موزیک در زمانی که گروه آلبوم آخر خودشون با نام Daemon را منتشر کردند رکورد شده بود..

بیشتر

آرشیو خبر
...

گروه "Empyrium" با انتشار سینگل جدیدی بازگشت!

گروه "Empyrium" با انتشار سینگل جدیدی بازگشت! گروه دوم متال آلمانی Empyrium که طرفداران بسیاری در ایران دارد امروز با انتشار یک سینگل جدید بعد از مدتی طولانی بازگشت و خب

بیشتر

...

آلبوم جدید گروه ColdPlay منتشر شد

چند روز پیش آلبوم جدید گروه آلترنیتیو ColdPlay با نام Everyday Life منتشر شد

بیشتر

...

اندیشه هژبر

مراسم رونمایی از آلبوم جدید اندیشه هژبر با حضور مردم

بیشتر

دیدگاه شما