معرفی گروه های راک،متال و موسیقی های تلفیقی

Zuriaake

سبک بلک متال جدای از حواشی فراوان جزو سبکهای غنی و فلسفی است که طرفداران خاص خود را دارد و همچنین در نقاط خاصی از دنیا میتوان به صورت تخصصی کارهای ارزشمند را دنبال کرد.با این مقدمه به شرق اسیا میرویم و کشور چین , شاید تا به حال با بندی قدرتمند از این کشور روبه رو نشده باشید اما "زوریاکه" در سبک خود یک شاهکار است.

انها سال 1998 در استان شاندونگ واقع در شرقی ترین قسمت کشور پهناور چین گرد هم امدند. تا سال 2005 و انتشار اولین البوم در فرمت اسپلیت خبری از انها نبود اما پس از موفقیت نسبی در ان البوم سال 2007 اولین البوم رسمی انها منتشر شد که در نوع خود یک البوم بینظیر بود و نمره 9 البوم تاییدی بر این امر است.پس از انتشار البوم اول بود که این بند نظر دوستداران این سبک را به خود جلب کرد , لیریکهای کوبنده که حول محور غم و پاییز میچرخد , مخلوط کردن المانهای فولک اصیل چینی با فضا سازیهای زیبای البوم و صدای وکالیسیت انها هر شنونده ای را مجذوب خود میکند.

تا به امروز از انها 2 البوم استودیویی , 1 اسپلیت و 2 ep منتشر شده است که هنگی نمرات عالی گرفتند و میتوان نقطه عطف رزومه انها را تور اروپایی موفقشان در کشورهای فنلاند , هلند , فرانسه , المان و سوییس دانست که در سال جاری اتفاق افتاد.

برای دانلود این آلبوم به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید:

http://t.me/rock_forte

 

آلبوم تصاویر
آلبوم ها یا تک آهنگ های Zuriaake
سایر گروه ها
دیدگاه شما