آخرین آلبوم ها و تک آهنگ ها

Wandar | Zyklas2019

"وندار" با ارائه ی آلبومی پست بلک، اتمسفریک بلک متال در سال جاری قصد رقابت با برترین آثار سال خود را دارد، امسال گروه های"yellow eyes, Drudkh, Saor و "Mist of Misery" همچنان در جایگاه بهترین ها قرار دارند و با ورود این آلبوم به چارت های این سبک شاید باید منتظر تغییراتی بود. آلبوم با ملودی های موزون گیتار در قطعه ی "Winden" شروع میشود و به سرعت با فریادهای زجه وار وکال حالتی سنگین، سرد و سیاه به خود میگیرد. این ترک بیشتر به یک چشمه جوشان برفراز یک کوه  شباهت دارد  چرا که برجسته ترین اصوات آوازی و موسیقیایی را با فراز و نشیب های بسیار در خود جای داده است. این ترانه قطعا انتخابی عالی از روی سیاست برای شروع آلبوم است. قطعه بعدی "tothfall" با فریاد های خواننده شروع میشود، آواها به گونه ای هستند که گویا شما توسط یک فرد ناصری در حال موعضه شدن هستید!...، در این قطعه وکال میهمان " Mara GTSD" که به عنوان بک وکال در چندین قطعه از آلبوم حضور دارد، با فریاد های خود به مبهم و مه آلود شدن فضا کمک میکند.

قطعه "fylgia" اثری نوستالژیک، سنگین و بسیار ملال اور است، در این آهنگ که با صداهای هیجان انگیز گیتار پیش میرود، آوای سوپرانو وکال زن میهمان "سوفی گربر" و صدای ویالون سل نوازنده میهمان "جورج برنر" فضایی مسحور کننده خلق میکنند، ترانه بعدی "Rast" در این قطعه بسیاری از عناصر موسیقی بلک متال سنتی وجود دارند که به طرز چشمگیری به لذت شنیداری آن افزوده اند. قطعه ی "se(e)hen" بیشترین تاثیر پذیری را از نواخت یک درام سمی و دابل پدال ها دارد. قطعه ای که باعث خیره و مبهوت شدن شنونده به خاطرات خود میشود، نواخت درام در این ترانه هيپنوتيزم کننده است.؛"Heimgang" یکی از سنگین ترین قطعات این آلبوم است و باید ارزش کل آلبوم را با این قطعه برابر بدانید، به زبان ساده تر این ترانه قلب تپنده آلبوم میباشد.

در انتها "Basalt" ترانه ایست که همگی با آن ارتباط برقرار میکنند چرا که رد پا هایی از موسیقی دو گروه "مای دایینگ براید و اپث" را در آن خواهید یافت، ساختار موسیقی این ترانه بسیار زیباست و بیشتر به یک موتور V8 شباهت دارد، چرا که تمامی فراز و نشیب ها به شدت در توازن و اعتدال قرار دارند، چیره دستی نوازندگانی که به شدت به برجسته تر شدن این آلبوم افزوده اند.پ.ن: این آلبوم یکی از بهترین آثاریست که میانه سال جاری میلادی منتشر شده و به تمامی دوستداران سبک بلک متال و زیر شاخه های آن حتی دپرسیو بلک هم به شدت شندیدن آن توصیه میشود.

متن از:متالهد کلاب

برای دانلود کامل این آلبوم به ربات تلگرام ما مراجعه نمایید:

t.me/rockforte_bot

موزیک ها :آلبوم ها یا موزیک های دیگر
دیدگاه شما