کتاب

کتاب

کتاب کتاب
کتاب Aerosmith Greatest Hits

نویسنده : راک فورتِ

تعداد صفحات : 80

ژانر : آموزش گیتار,

تاریخ چاپ : 98/09/12

توضیحات کتاب

سال 1970 گروه توسط 3عضو اصلی تشکیل میشود که اعضای آن Steven Tyler ، Joe Perry و Tom Hamilton بودند.

Steven Tyler در آن زمان هم درامر گروه بود و هم خواننده که پس از مدت کمی Joey Kramer به عنوان درامر و Brad Whitford به عنوان گیتاریست به گروه اضافه شدند. گروه کار خود را کافه ها و کلوپ های شبانه در نیویورک آغاز کرد و پس از گذشت 3سال گروه اولین آلبوم خود با نام Aerosmith را روانه بازار کرد که در همان سال و در تور آلبوم اول گروه موفق شد طرفداران زیادی در سرتاسر جهان کسب کند. دوسال بعد گروه با بیرون دادن آلبوم Toys in the Attic توانست موفقیت گروه خود را تکمیل کند و همچنین آلبوم در میان پرفروشترین آلبوم های آمریکا قرار گیرد.

گروه با اجرای تور های مختلف در سرتاسر دنیا توانست موفقیت های بسیار زیادی را کسب کند که تا آن زمان هیچ گروه دیگری قادر به انجام این کار نبود و یکی از مهم ترین علل معروف شدن Aerosmith همین تورها بودند.

در اواسط سال 1979 گیتاریست گروه یعنی Joe Perry گروه را ترک میکند و پس از مدتی Jimmy Crespo جایگزین وی میشود.

اوج محبوبیت گروه در دهه 90 شکل میگیرد که گروه در این سال ها در سه تور بزرگ شرکت میکند .

گروه در سال 2004 آلبوم دیگری به نام Honkin' on Bobo را منتشر میکند که پس از آن آلبوم دیگری از گروه منتشر نشده اما گروه هنوز به فعالیت خود ادامه میدهد و همچنین در همین سال یعنی 2009 توری را با گروه zz top برگذار کردند.

در سال 2008 هم یک بازی توسط شرکت activision با نام guitar hero : Aerosmith ساخته شد که یکی از پرفروشترین بازی های سری guitar hero بود.

کتاب های پیشنهادی
دیدگاه شما