آخرین آلبوم ها و تک آهنگ ها

فول آلبوم The Woods

گروه سوئدی A Swarm of The Sun با وجود کم‌کاری و دوری از حاشیه با کار جدید خودش، The Woods ثابت می‌کند که هنوز یکی از بهترین‌های پست متال است. بعد از دو خیز پی‌در‌پی گروه با Zenith و The Rifts (البته با فاصله‌ی 5 سال) چهارمین آلبوم رسمی گروه با 3 قطعه یک EP نسبتا کوچک است. با این وجود نباید این گرگ‌های سوئدی را دست کم گرفت، موسیقی آنها به عقیده‌ی من یکی از هیپنوتیک‌ترین صداهای موجود در جهان پست‌راک/پست‌متال است. 

ساختار آلبوم سرشار است از کوبش‌هایی که نبض آرام قطعه را دستمان می‌دهد و آن را برای لحظاتی به موسیقی‌های آیینی نزدیک می‌کند. از بابت احساس نشئگی یا سرخوشی (یوفوریا) که اعضای گروه هم در توصیف موسیقیشان از آن استفاده کرده‌اند، این نزدیکی ساختار موسیقی سنگین اما نه خیلی پرسروصدای آنها به موسیقی‌های آیینی با موتیف‌های تکرارشونده، راهگشاست. جاکوب برگلاند و اریک نیلسون در معرفی اثر جدیدشان گفته‌اند: «The Woods می‌خواهد خیال شما را راحت کند که تنها نیستید. این آلبوم می‌خواهد در تاریکی همراه شما باشد.» آنها می‌دانند که ما دعوتشان را به دنیای تاریک و در عین حال آرامشان پیش از این پذیرفته‌ایم

*موسیقی این آلبوم من را به فضایی برد که نیما در شعر "هست شب" ترسیم کرده است. شبی تاریک و دم کرده، و تنی خسته که از هیبت تب می سوزد.

موزیک ها :

آلبوم ها یا موزیک های دیگر
دیدگاه شما