آخرین آلبوم ها و تک آهنگ ها

آلبوم آسیا

گروه راکی که در شهر لندن در دهه 70 میلادی تشکیل شد. قوی‌ترین گروهی که اعضای آنرا  ۴ عضو از بندهای مختلف سبک پراگرسیو راک آن زمان گرد هم آورد.

، asiaآلبوم ابتدایی آنها، که در سال ۱۹۸۲ تولید شد و پرفروش‌ترین آلبوم آنها بود.آهنگ ابتدایی این آلبوم “heat of the moment” معروف‌ترین آهنگ آنهاست و در top40 بسیاری از مارکت ها و رتبه ۴ بیلبورد  hot100 آمریکا و رتبه اول چارت راک بیلبورد آمریکا، قرارگرفته است.این بند تغییرات بسیاری در گروه خود داشته و در سال ۲۰۰۶ ،۴ عضو اصلی باردیگر درکنار هم فعالیت کردند. درنتیجه بند با نام asia با همراهی john payne ،به عنوان ادامه‌ی فعالیت او  ( فرانت‌من این گروه) از سال ۱۹۹۰ تا بازگشت wetton در سال ۲۰۰۶، به فعالیت خود ادامه داد. در سال ۲۰۱۳  وقتی howe از گروه کناره کیری کرد و Sam Coulson به عنوان گیتاریست به بند پیوست، گروه اصلی باردیگر از هم جداشدند.بعد از چندسال، Billy sherwood (از yesو world trade وcirca) جایگزین wetton(پس از مرگ او) شد و در تابستان ۲۰۱۷ تور این بند شروع شد. در پایان تور، گروه باردیگر غیرفعال شد و  سرانجام در سال ۲۰۱۹ با Ron Bumblefoot Thal به عنوان جایگزین Sherwood(خواننده) و Coulson(گیتاریست) باردیگر شروع به فعالیت کرد

وکال اصلی و بیسیست: john wetton از king crimson

گیتاریست: esteve how از yes 

کیبردیست: geoff downes از yes و buggles

درامر: carl palmer از emerson، lake وpalmer

موزیک ها :

آلبوم ها یا موزیک های دیگر
فول

فول آلبوم گروه آسیا

گروه راکی که در شهر لندن در دهه 70 میلادی تشکیل شد. قوی‌ترین گروهی که اعضای آنرا  ۴ عضو از بندهای مختلف سبک پراگرسیو راک آن زمان گرد هم آورد.

، asia…

صفحه آلبوم
دیدگاه شما